Inventorizacija
Rate this post

Inventorizacija

Išmanome buhalterijos darbą ir jos svarbą įmonės finansų valdyme, todėl žinome, kokią didelę įtaką turi tinkamas ir tikslus sandėlio ar parduotuvės prekių likučių valdymas. Net ir puikiai tvarkydamos buhalterinę, apskaitą įmonės periodiškai turi patikrinti, ar faktiniai turto likučiai bei įsipareigojimai atitinka su bendrovės vedama buhalterine apskaita. Kadangi duomenys, esantys buhalterinėje programoje, ne visada atitinka faktinį prekių kiekį, todėl reguliari prekių inventorizacija yra būtina. Tą reglamentuoja ir Lietuvos Respublikos įstatymai (Vyriausybės 2008 m. balandžio 17 d. Patvirtintos Inventorizacijos taisykles, įsakymo Nr. 370.)

Inventorizacija yra būtina, šiais atvejais

  • – įmonė yra parduodama arba reorganizuojama, likviduojama;
  • – keičiasi materialiai atsakingi asmenys;
  • – yra vagystės, gaisras, gedimai, nelaimės ir pan.;
  • – prieš sudarant finansinės atskaitomybės ataskaitas.

Inventorizacija gali būti atliekama pagal įvairius parametrus: a) pagal atskirą turto ar prekės rūšį, b) turto/prekės buvimo vietą, c) materialiai atsakingą asmenį. Norint užtikrinti nenutrūkstamą įmonės darbą, labai svarbu pasirinkti tinkamą laiką inventorizacijai (pvz: netrukdyti pirkėjams ir pardavėjams, neužlaikyti prekių judėjimo ir pan.). Taip pat inventorizacija turi būti atlikta greitai ir tiksliai. Kad tai užtikrintume naudojame modernią technologinę ir programinę įrangą, kurios pagalba galime maksimaliai greitai ir klientui patogiu metu atlikti skaičiavimus ir rezultatus pateikti pageidaujama forma. Ir visam šiam tikslui pasiekti užsakovui nereikės skirti papildomų darbo jėgos resursų.

Inventorizacijos nauda

Jei naudositės mūsų paslaugomis, nereikės samdyti papildomų darbuotojų ar apkrauti papildomu darbu esamų.  Mes dirbame tam, kad pelnytume Jūsų pasitikėjimą ir pagarbą, kartu padėdami siekti Jūsų iškeltų tikslų. Jums užsisakius inventorizacijos paslaugas pas mus, vienu metu atvyks pas jus reikiamas kiekis žmonių, kad darbas būtų atliktas maksimaliai greitai – tokiu būdu sutaupysite ir laiko, ir pinigų. Specialistai peržiūrės, kad inventorizacijos įsakymai, taisyklės ir kiti su tuo susiję dokumentai būtų tinkamai įforminti.

Teikiamos paslaugos:

Inventorizacija