Parduotuvės inventorizacija
Rate this post

Parduotuvės inventorizacija

Daugeliui verslininkų pats verslo valdymas nėra sudėtingiausias dalykas pačioje jo pradžioje, tačiau verslui plečiantis, didėjant darbuotojų skaičiui, jų didesnei ar mažesnei rotacijai, keičiantis materialiai atsakingiems asmenims. Visuomet ateina momentas prekybos įmonėse kuomet yra reikalinga nepriklausoma parduotuvės inventorizacija, kuri nešališkai, greitai bei tiksliai atliktų parduotuvės prekių likučių inventorizaciją naudodami pažangiausias prekių inventorizavimo ir duomenų apie esamų likučių apdorojimo technologijas.

Parduotuvės inventorizacijos eiga

Prieš atliekant inventorizaciją su užsakovu reikia aptarti ir kai kurias smulkias detales, kaip kad inventorizuojamų parduotuvių kiekį, jų lokacijas mieste ar visoje Lietuvoje, kuriuo metu geriausia būtų atlikti parduotuvės inventorizaciją, kad būtų kuo mažiau trikdomas bendroves darbas. Taip reikia išanalizuoti kliento turimą prekių duomenų bazę, aptarti reikalingą rezultatų pateikimo formatą ir galų gale pačios inventorizacijos atlikimo datą, apimtis bei kainą. Išsiaiškinus visus šiuos aspektus galima pradėti parduotuvės inventorizaciją. Klientams labai naudinga, kad atliekant inventorizaciją jų personalas yra minamliai trukdomas, nes inventorizuojantį personalu ir inventorizacijos vadovu pasirūpiname mes, tad klientui nebereikia skirti jokių papildomų resusrsų.

Atlikus inventorizaciją mes pateiksime faktinius rezultatus formate, kuris iš anksto buvo aptartas su klientu, kad būtų paprasčiau palyginti apskaitos ir inventorizacijos prekių likučius. Po inventorizacijos akto surašymo galima atlikti atitinkamus tikslinamuosius įrašus Bendrovės buhalterijoje, taip tiksliau atvaizduojant esamą faktinę bendrovės finansinę būseną.

Norint atlikti parduotuvės inventorizaciją

Jei domitės parduotuvės inventorizacijos paslaugomis, kviečiame atsiųsti mums užklausą su nurodytais preliminariais prekių kiekiais, inventorizuojamų parduotuvių skaičiumi, per kokį laikotarpį reikalinga atlikti inventorizaciją ir koks rezultatų formatas būtų reikalingas. Tuomet galėsime bent preliminariai paskaičiuoti galimą parduotuvės inventorizacijos kainą. Jei kartais iškiltų mums neaiškumų, prašome užklausoje palikti savo kontaktinį telefono numerį su Jumis susisiekti, jei kartais pritrūktų informacijos skaičiuojant galimą inventorizacijos darbų kainą. Arba tiesiog susisiekite su mumis telefonu ir aptarsime detales.

Teikiamos paslaugos:

Parduotuvės inventorizacija