Apskaitos ir mokesčių konsultacijos
Rate this post

Apskaitos ir mokesčių konsultacijos

Konsultuojame juridinius bei fizinius asmenis įvairiais mokestiniais klausimais, ar tai būtų su vietiniu ar tarptautiniu apmokestinimu susiję klausimai, mes visuomet pasiruošę operatyviai išnagrinėti konkrečią situaciją bei pateikti išsamius atsakymus per kiek įmanoma trumpesnį laiką. Apskaitos ir mokesčių konsultacijos yra teikiamos mūsų ilgametę praktinę patirtį sukaupusių profesionalių verslo konsultantų ir tai leidžia kokybiškai Jus konsultuoti sekančiais klausimais:

 1. Mokesčių apskaičiavimas ir deklaravimas;
 2. Mokesčių konsultacijos;
 3. PVM registravimas;
 4. Mokesčių peržiūra;
 5. Mokesčių planavimas;
 6. Sandorių apmokestinimas;
 7. Netiesioginiai mokesčiai;
 8. Tarptautinis apmokestinimas;
 9. Pagalba sprendžiant mokestinius ginčius;
 10. Kasdienėje ūkinėje veikloje kylančiais klausimais;
 11. Oficialių užklausimų mokesčių administratoriui ruošimas, bei vykdymas;
 12. Padedame rengiant reorganizuojamų ar dalyvaujančių reorganizavime įmonių finansines ataskaitas;
 13. Optimalus skaidomų įmonių turto, nuosavo kapitalo ir įsipareigojimų paskirstymas;
 14. Kaip jungiant įmones teisingai apskaičiuoti naujos įmonės rodiklius.
 15. ir kiti klausimai.

Apskaitos ir mokesčių konsultacijos svarba

Visuomet yra svarbu prieš užsiimant sudėtingai ar kompleksiškai apmokestinama ekonomine veikla tiksliai ir išsamiai išsiaiškinti kaip ji bus apmokestinta pagal Lietuvos Respublikos galiojančius įstatymus, gal tai aplamai nebus apmokestinama veikla Lietuvoje, gal tik dalis pajamų ar komisinio turės būti apmokestinti. Pagal LR įstatymus nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybes ir nuo mokesčių nemokėjimo, tad verta pasitarti iš anksto su finansininkais apskaitos ir mokesčių klausimais.

Apskaitos ir mokesčių konsultacijų teikimo būdai

Konsultacijos teikiamos žodžiu bei raštu, priklausomai nuo to kaip pageidauja pats klientas. Apskaitos ir mokesčių konsultacijos kaina nustatoma pagal konsultacijos laiką ir klausimų sudėtingumą, esant painiems sudėtingiems atvejams ruošiame oficialius užklausimus valstybinėms institucijoms prašydami tam tikrų mokestinių įstatymo aktų konkrečiam atvejui išaiškinti. Buhalterinės paslaugos, viena iš pagrindinių mūsų įmonės teikiamų paslaugų, tad klientai, kurie turi pasirašę buhalterinių paslaugų sutartis su mumis, įvairias apskaitos ir mokesčių konsultacijas gauna visiškai nemokamai. Buhalterinių paslaugų kainos kiekvienu atveju yra nustatomos individualiai kiekvienai įmonei. Susisiekite su mumis telefonu ar elektroniniu paštu ir mes mielai pasidalinsime savo ilgamete praktine patirtimi su Jumis!

Apskaitos ir mokesčių konsultacijos