UAB pardavimas
5 (100%) 2 votes

Greitas ir sklandus UAB pardavimas

Nuolat turime įmonių (uždarųjų akcinių bendrovių – UAB) parengtų darbui, tai yra viena iš mažiausiai rizikingų verslo formų. UAB pardavimas yra vienas iš geriausių pasirinkimų kiekvienam, norinčiam greičiausiu ir pigiausiu būdu įsigyti bendrovę smulkiam ar vidutiniam verslui vystyti. Mūsų turimos įmonės pardavimui galėtų sudominti ir senus verslo vilkus, kuriems reikalingos įmonės su gerais finansiniais rodikliais ir gera buvusia apyvartos istorija. Tokios įmonės yra ne tik gerai vertinamos klientų, tačiau ir puikiai dalyauja įvairuose prekių ar paslaugų tiekimo konkursuose. Iš mūsų turimo įmonių sąrašo galėsite pasirinkti Jums tinkamiausią UAB. Įmonės yra nepriekaištingos finansinės praeities bei jau turi antspaudą, registracijos adresą, banko sąskaitą, įstatus ir kitus būtinus dokumentus. Taigi, jei Jums reikia įmonės čia ir dabar, o naujos UAB steigimas Jums atima per daug laiko, mes siūlome įsigyti jau įregistruotą įmonę, su kuria galėsite iš karto pradėti veiklą. O jei jau žinote, kuo norėtumėte užsiimti ir kokio verslo norite, tai tiesiog visą paruošiamąjį darbą palikite mums! Operatyviai pasiūlysime Jums optimalų variantą! Sutvarkysime visus įmonės perleidimui reikalingus dokumentus nuo A iki Z, o Jūs tuo tarpu galėsite užsiimti Jūsų verslui svarbesniais reikalais. Siūlome įsigyti įmones, įregistruotas prieš 1 m., 2 m. ar 10 metų, taip pat veikiančias įmones su veiklos bei apyvartos istorijomis.

Kodėl verta įsigyti būtent įsteigtą įmonę?

Verta ne tik todėl, kad yra sutaupoma pakankamai laiko ir įmonė gali būti parduota tą pačią dieną, bet ir dėl to kad galite rinktis iš kelių dešimčių įmonių. Kai kurios iš jų turi angliškus tarptautinius pavadinimus, lietuviškus ar lotyniškus. Vienas iš didžiausių tokių įmonių privalumų yra tai, kad galite įsigyti bendrovę įsteigtą prieš keletą metų, taip sudarydami solidų įvaizdį rinkoje. Nes juk dauguma klientų nepalankiai žiūri į vakar įsisteigusias įmones, ar ne? Ir galite laisvai rinktis kelių metų senumo įmonės Jums reikia: gal užteks vienerių metų senumo, o gal dviejų? Nors ne, penkių metų bus pats tas! Be visa to parduodant UAB  Jums nereikės formuoti įstatinio kapitalo ir įnešinėti pinigus į banko sąskaitą, nes visą tai jau būsime atlikę už Jus. Ir nesvarbu kokio dydžio kapitalas tai būtų 2’500EUR ar 50’000EUR, visų parduodamų įmonių įstatiniai kapitalai yra suformuoti ir pilnai apmokėti. Taip pat ir dėl registracijos adreso nereikės sukti galvos, nes kiekviena paruodama įmonė turi juridinį registracijos adresą neribotam laikui, kurį esant pageidavimui galima pakeisti į Jūsų nurodytą.

UAB pardavimas Vilniuje

UAB „Auditas LT“ siūlo puikų sprendimą tiems, kurie nori kokybiškai ir greitai pradėti vykdyti norimą veiklą – įsigydami jau sukurtą, neturinčią jokių įsipareigojimų, įmonę. Jūs ne tik sutaupysite laiko, bet ir išvengsite UAB steigimo procedūrų, gausite buveinės adresą neterminuotam laikotarpiui bei tapsite UAB akcininku ir vadovu tą pačią dieną, kai bus pasirašoma akcijų perleidimo sutartis. Todėl nedelsdami galėsite pradėti veiklą.

UAB pardavimas

Jei jau valdote UAB ir norite ją likviduoti ar perleisti galite pasinaudoti mūsų UAB pirkimas paslauga ir jei įmonė atitiks mūsų reikalavimus perleisdami ją mums ne tik kad sutaupysite laiko bet dar ir uždirbsite!

Parašykite mums

Įrašykite kodą: captcha