UAB pirkimas
5 (100%) 2 votes

UAB pirkimas

Jei turite UAB, kuri veiklos jau nebevykdo, ir ketinate ją uždaryti bei esate pasiryžę mokėti juristui už dokumentų parengimą įmonės likvidavimui, apsvarstykite galimybę sutaupyti – parduokite įmonę mums. Mes siūlome naudingas sąlygas ir sprendimus norintiems uždaryti, t.y. likviduoti, pertvarkyti ar parduoti įmonę. UAB pirkimas gali Jus išgelbėti nuo ilgo ir varginančio įmonės uždarymo proceso. Sutarus dėl UAB pirkimo-perleidimo, mes suruošime reikalingus dokumentus viso 100% akcijų paketo perėmimui, bei naujo direktoriaus paskyrimui ir nuo tos dienos, kai bus formaliai atliktas UAB pardavimas Jūs daugiau nebebūsite susijęs su tolimesne įmonės veikla ir nebenešite už jos būsimą veiklą jokios atsakomybės.

Ne bėda, jei buhalteriniai dokumentai yra netvarkingi ir ilgą laiko tarpą ataskaitos nebuvo teikiamos atsakingoms institucijoms: tokioms – kaip VMI, Sodra, Registrų centras. Mūsų buhalteriai nemokamai, kompetentingai ir greitai sutvarkys dokumentus ir pateiks ataskaitas reikiamoms institucijoms.

Įmonės kainą kiekvienu atveju aptariame atskirai. Mielai prašome su mumis susisiekti. UAB pirkimas geriausias sprendimas norint greitai ir patiriant mažiausiai įmanomas išlaidas, perleisti įmonę kitiems asmenims, nusiimant nuo saves visą atsakomybę. Mes informuosime Jus, kokiomis sąlygomis galėtume nupirkti ar perimti Jūsų bendrovės akcijas ir valdymą. Jei perleidus senąją įmonę bus reikalingas naujos UAB steigimas – mūsų specialistai visada pasirengę padėti naujos įmonės steigimo klausimais, reikalui esant pasiūlysime įsigyti ir kelerių metų senumo įmones.

UAB pirkimo sąlygos:

  • UAB neturi skolų ar kitų įsipareigojimų su Mokesčių inspekcija, Sodra, tiekėjais, pirkėjais, darbuotojais ir pan.;
  • UAB yra ne jaunesnė kaip vieneri metai;
  • Jei UAB buhalterija yra netvarkinga, tokiu atveju pasiūlysime įmonę mums tiesiog neatlygintinai perleisti .
UAB pirkimas

UAB pirkimas

Perkame įmones registruotas LR, PVM mokėtojas, su įvairiomis prekybos, statybos ar transporto licencijomis, taip pat domina įvairūs variantai ir veikiančių verslų pirkimui, veikiančių prekybos taškų, išplėtoti internetiniai projektai. Naujai įsteigtos įmonės, be veiklos istorijos nedomina, kadangi tokios naujos UAB paprastai neturi jokios vertės antrinėje rinkoje.

Parašykite mums

Įrašykite kodą: captcha