UAB steigimas
5 (100%) 2 votes

UAB steigimas

Verslo pradėjimas – svarbus žingsnis kiekvieno žmogaus gyvenime. Ne paslaptis, kad nuosavo verslo steigimas – vienas iš sunkiausių ir daugiausiai pastangų, ryžto ir kantrybės reikalaujantis darbas. Tam, kad lengvai ir greitai susitvarkytumėte su visomis iškylančiomis verslo steigimo problemomis, siūlome savo pagalbą. Kadangi mūsų bendrovė teikia visas paslaugas, kokių tik gali prireikti naujos įmonės steigimui, verslą pradėsite ne tik sėkmingai, bet ir sutaupysite šiek tiek pinigėlių. Tai irgi ne ką mažiau svarbus dalykas, nes retas, kuris pradėdamas verslą turi itin didelę pinigų sumą, dažnam pradedančiajam UAB steigimas pareikalauja daug laiko įstatymų nagrinėjimui, su mūsų pagalba įsteigsite įmone mažiausiomis laiko sąnaudomis ir tiesiausiu keliu. Jei jau turite įsteigtą įmonę, tačiau norite naują veiklą pradėti su nauja įmone, mūsų teikiama paslauga UAB pirkimas gali tapti puikia išeitimi, perimsime Jūsų senąją įmonę ir įsteigsime naują. Įmonių supirkimas yra viena iš mūsų veiklų, visuomet išklausome visus pasiūlymus, kartais būna verta pirkti įmonę ir su įsiskolinimais jei ji turi kitą didelę pridėtinę vertę, kaip kad licencijos, gera apyvartos istorija ir panašiai, tuomet būna verta padengti perimtos bendrovės skolas ir toliau vykdyti veiklą. Tad klientams tiesiog labai patogu tokiu būdu atsikratyti ne tik įsiskolinimų turinčią įmonę, bet kad ir paprastą įmonę su bent poros metų veiklos istorija.

Kas geriau: naujos įmonės steigimas ar įsteigtos įmonės pirkimas?

Tai yra gan dažnas klausimas, kuris pasitaiko pirmo pokalbio su klientais metu. Jei nėra tekę praeityje susidurti su UAB steigimu, galimas daiktas kad šiek tiek galite painiotis: koks skirtumas pirkti įsteigtą įmonę ar steigtis naują pačiam? Na, vis dėlto, skirtumų šiek tiek yra. Keletas privalumų perkant jau įsteigtą bendrovę yra tai, kad nereikės pačiam įnešinėti į banką įstatinio kapitalo, tai ypač patogu, kai reikalinga įmonė su dideliu įstatiniu kapitalu, tačiau tuo metu neturi laisvų apyvartinių lėšų kapitalo suformavimui. Nereikės rūpintis registracijos adresu, nes visos įsteigtos įmonės jau turi registracijos adresą neribotam laikui, kurį žinoma vėliau galima pagal poreikį nesudėtingai ir pakeisti. Įsteigtas įmones galima rinktis pagal steigimo datą. Jei norite atrodyti solidžiaus galite rinktis įmonę įsteigtą prieš keletą metų, taip sudarysite patikimesnės įmonės įvaizdį prieš klientus, nei kad su vakarykštės datos registracija. Jei reikaling ypač solidi įmonė, galima pasirinkti ne tik prieš keletą metų registruotą įmonę, bet ir su apyvartos istoriją, jei kas sumanytų patikrinti Jūsų įmonės apyvartumą. Apie tokį privalumą, kaip kad įsteigtos įmonės perleidimas per vieną dieną net nekalbu, nes tai vienas iš pagrindinių privalumų kai juridinis asmuo reikalingas labai skubiai sudaryti sutartį ar sudalyvauti konkurse, ar priimti skubų klientų mokėjimą. Na o naujai steigiamos įmonės privalumai yra tie, jog galim pačiam pasirinkti įmonės pavadinimą (nors pavadinimą galima pakeisti ir jau įsteigtoms įmonėms), ir būsite ramūs kad įmonė prieš tai nevykdė jokios veiklos ir neturi jokių įsiskolinimų. Visos mūsų parduodamos UAB neturi įsiskolinimų ir tam suteikiame garantinį raštą.

Įmonės steigimas vos per tris dienas

Jei jau nusprendėte steigti visiškai naują įmonę, visų pirma išsiaiškinsime kokio įmonės pavadinimo, kapitalo Jūs pageidaujate, kokie bus valdymo organai, kiek bus akcininkų ir kas bus įmonės vadovas. Reikės pateikti įmonės akcininkų ir vadovo paso kopijas. Tuomet paruošime dokumentus UAB steigimui, atidarysime kaupiamąją sąskaitą banke, suformuosime įstatinį kapitalą ir per tris dienas įmonė bus įregistruotą juridinių asmenų registre. UAB steigimas užtruks vos tris dienas ir viso proceso metu Jums nereikės jaudintis dėl jokių reikiamų dokumentų – viskuo pasirūpinsime mes!

Mūsų teikiamos paslaugos

Jei neturite pakankamai žinių, kaip įsteigti įmonę, žinokite kad UAB steigimas, tai mūsų įmonės specialistų kasdienybė, kurie suteiks profesionalias konsultacijas ir atsakys į visus Jums rūpimus klausimus. Jums pageidaujant galime įregistruoti įmonę su Jūsų pasirinktu pavadinimu ir suruošti dokumentus PVM kodo įregistravimui. Jei skubate ir įmonės reikėjo jau vakar, tuomet įsteigtos UAB pardavimas kaip tik pateisins Jūsų lūkesčius, UAB įsigysite jau tą pačią dieną. Pakonsultuosime atidarant sąskaitas banke tiek Lietuvos tiek užsienio juridiniams asmenims.

UAB steigimas
Parašykite mums

Įrašykite kodą: captcha