Teisinės paslaugos
Rate this post

Teisinės paslaugos

Teikiame platų teisinių paslaugų spektrą Lietuvos bei užsienio šalyse registruotiems juridiniams asmenis. Konsultuojame klientus telefonu, raštu ar susitikimo metu lietuvių, anglų, rusų kalbomis. Specializuojamės vietinio ir tarptautinio verslo, darbo bei mokesčių teisėje, eame sukaupę per dešimt metų praktinės patirties šioje srityje, todėl visuomet galime patarti ir pakonsultuoti iš praktinės pusės.Teisinės paslaugos neatskiriama šiuolaikinio verslo dalis, visuomet patogu turėti konsultatą teisiniais klausimais, nes kartais ne visada viską tiksliai žinome patys, o nežinojimas nuo atsakomybės neatleidžia. Tad jei iškilo kokių nors keblumų versle, su darbuotojais, ar mokesčių inspekcija – susisiekite su mumis ir mielai Jums padėsime.

Teisinių paslaugų reikšmė šiuolaikiniam verslui

Šiuolaikinė teisė verslė yra labai dinamiška, todėl kiekviena įmonė besirūpinanti savo teisėmis bei interesais privalo turėti kvalifikuotą teisinių paslaugų konsultantą, kad visuomet pasiektų tik geriausius rezultatus. Kiekvienam verslui reikia vis skirtingų teisinių paslaugų. Konsultuojame įvairiausiais klausimais, pradedant nuo įmonės pavadinimo keitimo, prekės ženklo registravimo, iki tarptautinių holdingo įmonių registravimo ir mokesčių optimizavimo. Įmonės, kurioms kasdien ir nuolatos tenka susidurti su įvairiais teisiniais aspektais, dažniausiai turi įmonės viduje teisininkų skyrių, kurie reikalingi kiekvieną diena ir visuomet būtų po ranka, tačiau ne visiems yra reikalinga nuolatinė teisinė pagalba ir konsultacijos. Todėl siūlome naudotis mūsų paslaugomis ir turėti teisininką po ranką tik tada, kai Jums to reikia ir neleisdami pinigų, kai teisinių paslaugų nereikia. Mūsų ilgametės patirtiers teisininkai padės Jums paruošti darbo sutartis, peržiūrėti, paruošti ir pakoreguoti paslaugų ar prekių tiekimo/ įsigijimo sutartis, padės atgauti skolas iš nemokių skolinkų.

Viso proceso metu atstovaujame savo klientus įvairiose instancijose, bendraujame su advokatais, notarų biurais, antstoliais, valstybine mokesčių inspekcija, to pasekoje klientai sutaupo labai daug savo brangaus laiko.

 

Teikiamos paslaugos:

Teisinės paslaugos