Įstatų keitimas
5 (100%) 2 votes

Uždarosios Akcinės Bendrovės UAB įstatų keitimas

Būna kad jau veikiančiam verslui prireikia atlikti tam tikrus pakeitimus įstatuose ar nuostatuose. Visi svarbiausi klausimai: ko siekia, ką veikia, kaip valdoma organizacija yra įtvirtinti įstatuose, tad esant didesniems organizacijos veiklos ar valdymo pakeitimams, pavyzdžiui atliekamas įstatinio kapitalo didinimas ar įmonės pavadinimo keitimas paprastai yra būtinas ir įstatų keitimas. Tokiu atveju reikia paruošti naujų įstatų ar nuostatų redakcijos projektą ir patvirtinus notarų biure užregistruoti registrų centre. Jei norite atlikti bet kokius pakeitimus įmonės dokumentuose kreipkitės į mus ir mūsų specialistai operatyviai suruoš reikiamus dokumentus bei parengs atitinkamas projektų redakcijas pagal užsakovo reikalavimus. UAB įstatų keitimas bus atliktas optimaliausiomis sąnaudomis per trumpiausią laiką. Visuomet pakonsultuosime Jus rūpimais klausimais dėl įstatų keitimo proceso.

 

Dokumentai reikalingi įstatų keitimui:

  1. Pakeistų įstatų redakciją, pasirašytą visuotinio narių susirinkimo įgalioto asmens;
  2. Visuotinio narių susirinkimo protokolą, kuriame surašomi ir pasirašo dalyvavę nariai;
  3. Jei keičiami valdymo organai, visuotinio narių susirinkimo protokole taip pat turi būti tai aprašyta kas kaip yra keičiama;
  4. Esami įmonės dokumentai: registracijos pažymėjimas ar išrašas iš VĮ Registrų Centras, senieji įstatai, steigimo sutartis. Taip pat gali būti pareikalauta ir papildomų dokumentų, priklausomai kas konkrečiai bus keičiama naujuosiuose įstatuose.

Mūsų teikiamos paslaugos:

  • Ruošiame dokumentų projektus, būtinus įstatų ar nuostatų keitimui;
  • Atstovaujame teikiant dokumentus ir registruojant įstatų ar nuostatų pakeitimus;
  • Patvirtinus atitinkamus dokumentus nauji įstatai ar nuostatai VĮ Registrų Centras įregistruojami per 3 darbo dienas;
  • Įmonių reorganizavimas bei likvidavimas, konsultuojame, rengiame dokumentus.
Įstatų keitimas