Buhalterinė apskaita
5 (100%) 2 votes

Buhalterinė apskaita Vilniuje

UAB „Auditas LT“ jau daugiau nei dešimt metų veiklą vykdanti įmonė ir teikianti specializuotas apskaitos paslaugas. Esame sukaupę ilgametę praktinę patirtį vesdami įvairiausių Lietuvoje, bei kitose užsienio šalyse registruotų įmonių buhalterinę apskaitą. Pradedant nuo smulkiųjų verslininkų prekiaujančių internetu iki stambių ir sudėtingą apskaitą taikančių tarptautinių statybinių bendrovių. Tiksliai ir teisingai vedama įmonės apskaita padeda įmonėms priimti svarbius sprendimus, įvertinant esamą bendrovės finansinę būklę, turimus rezervus, ateities mokėjimus, gautinas sumas ir kita. Visų įmonių apskaita yra vedama aukštos kvalifikacijos buhalteriai visuomet užtikrins, kad turėtumėte tikslią ir savalaikę informaciją apie savo įmonės finansinę būklę.

Kaip sutaupyti buhalterio sąskaita?

Specializuotų įmonių teikiamų paslaugų kaina visuomet bus mažesnė negu kad samdant patyrusį buhalterį įmonės viduje. Specializuodamiesi ties apskaita Vilniuje galime paskirstyti savo profesnionalių darbuotojų darbo laiką proporcingai keliems klientams, neaukojant finansininkų kompetencijos. Tokiu būdu finansininkas visada turės optimalų darbo krūvį, bei žinoma motyvuojantį darbo užmokestį, o klientai tuo tarpu mėgausis tik aukščiausios kokybės paslaugomis. Tikrai neverta dvejoti ir begalės kartų skaičiuoti kas būtų pigiau. Samdyti buhalterinių paslaugų įmonę tikrai bus pigiau visais atžvilgiais, pradedant tuom kad nereikės įrenginėti papildomos darbo vietos, kad nereikės rūpintis kvalifikacijos kėlimo kursais, kanceliarinėmis prekemis ir kitomis einamosiomis išlaidomis. Tad jei Jūsų įmonės vykdoma veikla negeneruoja pakankamai finansinių operacijų buhalteriui dirbti pilną etatą, nedvejodami rinkitės buhalterinių įmonių teikiamomis paslaugomis. Tai ypač finansiškai naudinga nedidelių įmonių savininkams, kurios dar neturi pastovių patalpų, pavyzdžiui vykdo internetinę prekybą, atlieka smulkius statybos ar apdailos darbus objektuose.

Specializuotos įmonės pranašumaiProfesionalus buhalteris Vilniuje

Buhalterinės apskaitos paslaugas teikianti įmonė atlieka lygiai tokias pačias, o kartais ir dar įvairesnes funkcijas, nei kad  samdomas
buhalteris. Kadani mes esame įmonė, o tai yra įvairių specialybių: buhalterių, teisininkų, verslo plėtros konsultantų, mokesčių optimizavimo specialistų kolektyvas. Galime Jus konsultuoti ne tik apskaitos ir mokesčių klausimais, tačiau ir apie įvairias licencijas, paskolas, UAB Steigimą, banko sąskaitų atidarymo, įmonių ar atstovybių steigimo kitose šalyse klausimais. Klientams pageidaujant padedame rasti verslo partnerių ar bendraminčių iš mūsų esamo klientų rato. Bendradarbiaujant su mumis ne tik kad buhalterinė apskaita Vilniuje bus tvarkinga, bet reikalui esant galėsite pabendrauti ir su kitais mūsų bendrovėje dirbančiais specialistais. Taip kad samdydami įmonę gausite labai platų profesionalių paslaugų spektra. Nedvejokite ir patikėkite savo įmonės apskaitą mums!

Kokybiškos paslaugos Vilniuje

Bendrovės vykdoma apskaita turi atspindėti realią jos finansinę būseną. Mūsų bendrovės teikiamos paslaugos Vilniuje padeda vadovams ir bendrovės akcininkams susidaryti bendrą vaizdą apie įmonės realią finansinę situaciją, kaip jai sekasi, kur kokias sąnaudas patiria, iš ko daugiausiai uždirba ir kuris produktas neša daugiausiai pelno ar nuostolio. Išanalizavus atitinkamas veiklos ataskaitas galima priimti ir atsakingus sprendimus dėl kaštų optimizavimo, dėl vieno ar kito produkto gamybos nutraukimo ar padidinimo ir visa tai tik tikslios ir savailaikės finansinės disciplinos vykdymo rezultatas. Jei ir Jums yra svarbūs finansiniai rodikliai ir mielai juos analizuojate siekdami pagerinti savo įmonės veiklos rodikliu kviečiame pasinaudoti mūsų paslaugomis ir šiek tiek lengviau atsipūsti žinant, kad Jūsų buhalterija yra gerose rankose. Bendradarbiaudami su LR Finansų ministerija visuomet laikomės tik aukščiausio lygio aptarnavimo standartų, kad mūsų teikiamos buhalterinės paslaugos taptų Jūsų verslo dalimi.