index-lt
5 (100%) 2 votes

Tvarkingiausia buhalterinė apskaita Vilniuje

UAB “Auditas LT” veiklą pradėjo 2005 m. ir nuo pat pirmų savo veiklos dienų teikė konsultacines, UAB steigimo bei apskaitos paslaugas. Toks ilgas Bendrovės darbo stažas šiai dienai leido sukaupti nemažą praktinę patirtį šiose specializuotose paslaugose. Galime jaustis užtikrintai dėl savo, kaip profesionalų, kompetencijos ir savo klientams teikti tik aukščiausios kokybės ir patikimumo paslaugas. Dėl mūsų lankstumo ir plataus teikiamų paslaugų spektro, iš „vienų rankų“ gausite visas reikalingas, tokias kaip kad verslo steigimo, konsultavimo, plėtros, buhalterinės apskaitos ir mokesčių optimizavimo paslaugas. Stengiamės būti geriausi savo srities specialistų tarpe. Atsakingai žiūrime į savo darbą, todėl visi mūsų darbuotojai yra apdrausti profesinės atsakomybės draudimu.

Bendradarbiaudami su mumis sumažinsinte savo verslo aptarnavimo kaštus iki minimumo, nes naudositės įvairių specialistų paslaugomis tik tada kai jos bus reikalingos ir tik tiek, kiek bus reikalingos problemai spręsti. Nereikės samdyti papildomos darbo jėgos įmonės viduje, įkurti ir aprūpinti papildomų darbo vietų, išlaikyti ir kelti specialistų kvalifikacijos.

Buhalteris privalo būti kiekvienoje įmonėje

Kiekvienas didesnis ar mažesnis verslas prasideda nuo įmonės steigimo ar jos įsigijimo. Nuspręsdami pradėti vykdyti verslą turite žinote, nes nežinojimas nuo atsakomybės tikrai neatleis, kad tokiu atveju turite prisiimti ir tam tikras prievoles valstybei. Pagal Lietuvos Respublikos  Uždarųjų akcinių bendrovių įstatymą kiekviena įmonė privalomai turi vesti buhalterinę apskaitą. Taipogi įmonėje negali būti vadovas ir buhalteris tas pats asmuo, nebent jei įmonėje jis dirba pats vienas, taip išvengiant galimų interesų konflikto. Apie įmonės apskaitą tvarkantį buhalterį visuomet reikia pranešti Valstybinei Mokesčių Inspekcijai (VMI)

Tačiau nereikia smarkiai nerimauti jei dar neturite buhalterio, o įmonės veiklos apimtis ar tipas dar kol kas finansiškai neleidžia išlaikyti nuosavo buhalterio. Tokiu atveju optimaliausia yra rinktis buhalterines paslaugas teikiančios įmonės paslaugomis. Pasirinkę tokį variantą sutaupysite apskaitos sąskaita, nes šiomis paslaugomis naudositės tik tuomet kai reikia ir tik tiek kiek reikia. Specializuotose įmonėse visas dienas darbuojasi ne vienas patyręs profesionalus buhalteris, kurie vienas kitą pavaduoja atostogų ar ligos metu. Todėl nekils problemų kontroliuojant įmonės finansinę situaciją nei vienos dienos per metus.

Didelė buhalterių komanda

Dirba ne tik buhalteriai

Mūsų biure dirba per dešimt aukščiausios kvalifikacijos specialistų ne tik finansų srityje, bet ir teisininkai, verslo plėtros specialistai. Po vienu stogu galime išspręsti galybes skirtingų klausimų susijusių su verslo vykdymu. Dažnai klientus konsultuojame įmonės steigimo klausimais Lietuvoje ar kitose Europos Sąjungos šalyse, padedame įsteigti naują ar įsigyti jau veikiančia įmonę. Pati populiariausia verslo forma Lietuvoje yra Uždaroji Akcinė Bendrovė. Paprastos UAB steigimas nėra labai komplikuota procedūra jei viskas daroma paprastai ir be jokių specifinių reikalavimų steigimo dokumentams bei įstatams. UAB „Auditas LT“ nuolatos turi įvairių įsteigtų įmonių paruoštų pardavimui, tad kiekvienas ras sau tinkamą įmonę, o jei netyčia ir nerastų – ne bėda, įsteigsime arba rasime būtent tokią įmonę, kurios Jums reikia. O Jei kartais jau turite įmonę ir norite ją parduoti ar kam nors ją perleisti, pagelbėsime ir šiuo atveju, rasime pirkėją arba patys perimsime įmonė.

Turime sukaupę nemažai patirties įgyjant įvairias verslo vykdymui būtinas licencijas kaip kad reikalingas pervežimams, kuro, alkoholio, vaistinių preparatų prekybai ir kt. Rengiame dokumentus ir atstovaujame Valstybinėje mokesčių inspekcijoje registruojantis pridėtinės vertės mokesčio (PVM) mokėtojais.Įmonių apskaita Vilniaus mieste

Visuomet optimali buhalteriniu paslaugų kaina

Kokia bus paslaugų kaina lengva paskaičiuoti abejais atvejais: samdant buhalterį ar naudojantis specializuotos įmonės paslaugomis. Mūsų įmonės teikiamų paslaugų kaina apskaičiuojama tikrai paprastai, greitai ir lengvai. Kiekvieną mėnesį peržiūrime Jūsų veiklos apimtis ir sumuojame kiek buvo įvykdyta ūkinių operacijų, tai yra: pirkimo, pardavimo sąskaitos, pinigų priėmimo ir išmokėjimo kvitai, kiek automobilių priklausančių valdo įmonė, kiek darbuotojų tuo metu buvo ir panašiai. Tad jei kurį nors mėnesį daug veiklos įmonėje nebuvo, tad neverta baimintis ir dėl paslaugų sąskaitos, ji tikrai bus minimali. O kur dar privalumas, kad nereikia pačiam rūpintis kur pasodinti buhalterį, gal dar biuro nesate įsirengę, o gal Jūsų biuras tai prekybinės patalpos ir buhalterio tiesiog fiziškai nėra kur pasodinti? Visuomet džiaugiamės kai sekasi mūsų klientams, o iškilus bet kokiems mažesniems ar didesniems sunkumams profesionaliai padedame juos išspręsti pasitelkdami į pagalbą kad ir viso biuro darbuotojų išmonę.

Na o antruoju variantu įdarbinus savo nuosavą buhalterį jam greičiausiai mokėsite fiksuotą darbo užmokestį, kadangi tai nėra pardavimų vadovas ir tiesiogiai neatsako už pardavimus, tai priedus mokėti nuo pardavimų būtų nelabai logiška. Ar ne? Tarkime netyčia radote studentą, neseniai baigusį apskaitos kursus, kuris sutinka dirbti už minimalų mėnesinį darbo užmokestį. Lyg ir abiems gerai, vienai pusei gerai kad rado pigiai, kitai pusei gerai kad pasimokins kaip vesti buhalterinę apskaitą ir dar gaus kažkiek pinigų pietums. Taigi kokį skaičių gauname suskaičiavus sąnaudas susijusias su darbo užmokesčiu, kaip SODROS įmokos: užmokestis ant popieriaus 380,- EUR (pagal šiuo metu galiojantį MMA), po mokesčių įmonei šis darbuotojas kainuos grubiai 500,- EUR. Taip pat jam reikės dar suteikti ir darbo priemones, kompiuterį, legalią programinę įrangą (nes piratauti juk negražu), dar kokį stalą, telefoną ir kavos apartą. Pradinės investicijos į darbo vietą tikrai sudarys nemažiau 1‘500,- EUR. O kur dar visokie kvalifikacijos kėlimo kursai, o dar jei ir klaidų kur nors paliks, kurios išlįs tik praėjus kuriam laikui…

Tačiau kam viso to reikia? Juk ar negeriau yra sudaryti sutartį su buhalterinių paslaugų įmone ir visą šitą reikalą patikėti profesionaliems buhalteriams ir verslo konsultavimo ekspertams. Mūsų įmonė gali  užtikrinti, kad mūsų darbuotojai visuomet vadovaujasi tik geriausia apskaitos praktika, nuolatos tobulinasi kvalifikaciniuose kursuose, atnaujina savo žinias, bendrauja su bendraminčiais, dalijasi patirtimi. Taipogi, bendradarbiaudami su mumis, galėsite ne tik mėgautis buhalterinėmis paslaugomis, tačiau prispyrus reikalui plėsti savo verslą pasikonsultuoti ir su verslo plėtros ekspertais Lietuvoje ir užsienyje. Esame padėję ne vienai vietinei ir užsienio kapitalo įmonei įsitvirtinti Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse.

Teikiamų paslaugų trumpas sąrašas:

 • konsultacijos mokesčių klausimais,
 • buhalterinės apskaitos paslaugos,
 • audito paslaugos,
 • teisinės konsultacijos,
 • finansavimo paieška,
 • įmonių vidaus dokumentų rengimas,
 • sutarčių rengimas,
 • atstovavimas įmonės veiklos patikrinimo metu,
 • įmonių steigimas ir pardavimas,
 • verslo pirkimas ir pardavimas,
 • kitos verslo konsultavimo paslaugos.
Buhalterinė apskaita ir įmonių steigimas
Parašykite mums

Įrašykite kodą: captcha