UAB Steigimas


Kai reikia šviežios įmonės

UAB steigimas

Naujos įmonės steigimas nors ir nėra pats greičiausias būdas įgyti valdomą įmonę, tačiau tai turi ir keletą privalumų. Prieš steigiant įmonę visuomet galima sudaryti įmonės valdymui ir veiklai atitinkančius įstatus, pasirinkti juridinio asmens registracijos adresą, bei pavadinimą.

STEIGTI


Kai reikia jau vakar

UAB pirkimas

Įmonės pirkimas turi privalumą, kad ją galima perimti jau tą pačią dieną ir sudarinėti sandorius įmonės vardu, nereikės formuoti kapitalo savo lėšomis. Taip pat įmonė solidžiau atrodys prieš klientus jei jis bus registuota prieš keletą metų, nei kad įsteigta prieš keletą dienų.

PIRKTI


Kai įmonė nebereikalinga

UAB pardavimas

Jei sėkmingai vykdėte veiklą, tačiau dėl susiklosčiusių aplinkybių verslas sustojo ar dėl kitų priežąsčių nutarėte nutraukti veiklą, tokiu atveju galite parduoti įmonę mums. Tokiu atveju išvengsite ilgos ir nemalonios įmonės likvidavimo procedūros.

PARDUOTI

Kai prireikia įmonės

Steigimas- Pirkimas – Pardavimas

Visos įmonių steigimo paslaugos po vienu stogu.

Rinkoje dažniausiai yra pasitaikantys du variantai įsigyjant įmonę:

  1. Įmonių steigimas – šis būdas leidžia būsimam įmonės savininkui pačiam pasirinkti norimą įmonės pavadinimą, kuris privalo atitikti lietuvių kalbos normatyvus, adresą, įstatinio kapitalo dydį, akcijų skaičių ir jų vertę, bei kitus įmonės valdymo organus. Tokias įmones dažniausiai steigia jau konkrečiai žinantys kokios reikės verslininkai;
  2. Įmonių pirkimas – šis būdas leidžia pirkėjui, būsimam įmonės savininkui, greitai ir tą pačią dieną, įsigyti įmonę. Šiems verslininkams svarbiausia yra juridinis asmuo ir banko sąskaita, visos kitos detalės jų verslui neturi įtakos, nes dažniausiai jau turi klientų ratą, kitų užsakymų, tad jiems tereikia kuo greičiau ir pigiau susitvarkyti teisinę įmonės įgijimo procedūrą.
  • UAB STEIGIMAS
  • UAB PIRKIMAS
  • UAB PARDAVIMAS MUMS
UAB STEIGIMAS

Verslo pradėjimas – svarbus žingsnis kiekvieno žmogaus gyvenime. Ne paslaptis, kad nuosavo verslo steigimas – vienas iš sunkiausių ir daugiausiai pastangų, ryžto ir kantrybės reikalaujantis darbas. Tam, kad lengvai ir greitai susitvarkytumėte su visomis iškylančiomis verslo steigimo problemomis, siūlome savo pagalbą. Kadangi mūsų bendrovė teikia visas paslaugas, kokių tik gali prireikti naujos įmonės steigimui, verslą pradėsite ne tik sėkmingai, bet ir sutaupysite šiek tiek pinigėlių. Tai irgi ne ką mažiau svarbus dalykas, nes retas, kuris pradėdamas verslą turi itin didelę pinigų sumą, dažnam pradedančiajam UAB steigimas pareikalauja daug laiko įstatymų nagrinėjimui, su mūsų pagalba įsteigsite įmone mažiausiomis laiko sąnaudomis ir tiesiausiu keliu. Jei jau turite įsteigtą įmonę, tačiau norite naują veiklą pradėti su nauja įmone, mūsų teikiama paslauga UAB pirkimas gali tapti puikia išeitimi, perimsime Jūsų senąją įmonę ir įsteigsime naują. Įmonių supirkimas yra viena iš mūsų veiklų, visuomet išklausome visus pasiūlymus, kartais būna verta pirkti įmonę ir su įsiskolinimais jei ji turi kitą didelę pridėtinę vertę, kaip kad licencijos, gera apyvartos istorija ir panašiai, tuomet būna verta padengti perimtos bendrovės skolas ir toliau vykdyti veiklą. Tad klientams tiesiog labai patogu tokiu būdu atsikratyti ne tik įsiskolinimų turinčią įmonę, bet kad ir paprastą įmonę su bent poros metų veiklos istorija.

Kas geriau: naujos įmonės steigimas ar įsteigtos įmonės pirkimas?

Tai yra gan dažnas klausimas, kuris pasitaiko pirmo pokalbio su klientais metu. Jei nėra tekę praeityje susidurti su UAB steigimu, galimas daiktas kad šiek tiek galite painiotis: koks skirtumas pirkti įsteigtą įmonę ar steigtis naują pačiam? Na, vis dėlto, skirtumų šiek tiek yra. Keletas privalumų perkant jau įsteigtą bendrovę yra tai, kad nereikės pačiam įnešinėti į banką įstatinio kapitalo, tai ypač patogu, kai reikalinga įmonė su dideliu įstatiniu kapitalu, tačiau tuo metu neturi laisvų apyvartinių lėšų kapitalo suformavimui. Nereikės rūpintis registracijos adresu, nes visos įsteigtos įmonės jau turi registracijos adresą neribotam laikui, kurį žinoma vėliau galima pagal poreikį nesudėtingai ir pakeisti. Įsteigtas įmones galima rinktis pagal steigimo datą. Jei norite atrodyti solidžiaus galite rinktis įmonę įsteigtą prieš keletą metų, taip sudarysite patikimesnės įmonės įvaizdį prieš klientus, nei kad su vakarykštės datos registracija. Jei reikaling ypač solidi įmonė, galima pasirinkti ne tik prieš keletą metų registruotą įmonę, bet ir su apyvartos istoriją, jei kas sumanytų patikrinti Jūsų įmonės apyvartumą. Apie tokį privalumą, kaip kad įsteigtos įmonės perleidimas per vieną dieną net nekalbu, nes tai vienas iš pagrindinių privalumų kai juridinis asmuo reikalingas labai skubiai sudaryti sutartį ar sudalyvauti konkurse, ar priimti skubų klientų mokėjimą. Na o naujai steigiamos įmonės privalumai yra tie, jog galim pačiam pasirinkti įmonės pavadinimą (nors pavadinimą galima pakeisti ir jau įsteigtoms įmonėms), ir būsite ramūs kad įmonė prieš tai nevykdė jokios veiklos ir neturi jokių įsiskolinimų. Visos mūsų parduodamos UAB neturi įsiskolinimų ir tam suteikiame garantinį raštą.

Įmonės steigimas vos per tris dienas

Jei jau nusprendėte steigti visiškai naują įmonę, visų pirma išsiaiškinsime kokio įmonės pavadinimo, kapitalo Jūs pageidaujate, kokie bus valdymo organai, kiek bus akcininkų ir kas bus įmonės vadovas. Reikės pateikti įmonės akcininkų ir vadovo paso kopijas. Tuomet paruošime dokumentus UAB steigimui, atidarysime kaupiamąją sąskaitą banke, suformuosime įstatinį kapitalą ir per tris dienas įmonė bus įregistruotą juridinių asmenų registre. UAB steigimas užtruks vos tris dienas ir viso proceso metu Jums nereikės jaudintis dėl jokių reikiamų dokumentų – viskuo pasirūpinsime mes!

Mūsų teikiamos paslaugos

Jei neturite pakankamai žinių, kaip įsteigti įmonę, žinokite kad UAB steigimas, tai mūsų įmonės specialistų kasdienybė, kurie suteiks profesionalias konsultacijas ir atsakys į visus Jums rūpimus klausimus. Jums pageidaujant galime įregistruoti įmonę su Jūsų pasirinktu pavadinimu ir suruošti dokumentus PVM kodo įregistravimui. Jei skubate ir įmonės reikėjo jau vakar, tuomet įsteigtos UAB pardavimas kaip tik pateisins Jūsų lūkesčius, UAB įsigysite jau tą pačią dieną. Pakonsultuosime atidarant sąskaitas banke tiek Lietuvos tiek užsienio juridiniams asmenims.

UAB PIRKIMAS

Nuolat turime įmonių (uždarųjų akcinių bendrovių – UAB) parengtų darbui, tai yra viena iš mažiausiai rizikingų verslo formų. UAB pardavimas yra vienas iš geriausių pasirinkimų kiekvienam, norinčiam greičiausiu ir pigiausiu būdu įsigyti bendrovę smulkiam ar vidutiniam verslui vystyti. Mūsų turimos įmonės pardavimui galėtų sudominti ir senus verslo vilkus, kuriems reikalingos įmonės su gerais finansiniais rodikliais ir gera buvusia apyvartos istorija. Tokios įmonės yra ne tik gerai vertinamos klientų, tačiau ir puikiai dalyauja įvairuose prekių ar paslaugų tiekimo konkursuose. Iš mūsų turimo įmonių sąrašo galėsite pasirinkti Jums tinkamiausią UAB. Įmonės yra nepriekaištingos finansinės praeities bei jau turi antspaudą, registracijos adresą, banko sąskaitą, įstatus ir kitus būtinus dokumentus. Taigi, jei Jums reikia įmonės čia ir dabar, o naujos UAB steigimas Jums atima per daug laiko, mes siūlome įsigyti jau įregistruotą įmonę, su kuria galėsite iš karto pradėti veiklą. O jei jau žinote, kuo norėtumėte užsiimti ir kokio verslo norite, tai tiesiog visą paruošiamąjį darbą palikite mums! Operatyviai pasiūlysime Jums optimalų variantą! Sutvarkysime visus įmonės perleidimui reikalingus dokumentus nuo A iki Z, o Jūs tuo tarpu galėsite užsiimti Jūsų verslui svarbesniais reikalais. Siūlome įsigyti įmones, įregistruotas prieš 1 m., 2 m. ar 10 metų, taip pat veikiančias įmones su veiklos bei apyvartos istorijomis.

Kodėl verta įsigyti būtent įsteigtą įmonę?

Verta ne tik todėl, kad yra sutaupoma pakankamai laiko ir įmonė gali būti parduota tą pačią dieną, bet ir dėl to kad galite rinktis iš kelių dešimčių įmonių. Kai kurios iš jų turi angliškus tarptautinius pavadinimus, lietuviškus ar lotyniškus. Vienas iš didžiausių tokių įmonių privalumų yra tai, kad galite įsigyti bendrovę įsteigtą prieš keletą metų, taip sudarydami solidų įvaizdį rinkoje. Nes juk dauguma klientų nepalankiai žiūri į vakar įsisteigusias įmones, ar ne? Ir galite laisvai rinktis kelių metų senumo įmonės Jums reikia: gal užteks vienerių metų senumo, o gal dviejų? Nors ne, penkių metų bus pats tas! Be visa to parduodant UAB  Jums nereikės formuoti įstatinio kapitalo ir įnešinėti pinigus į banko sąskaitą, nes visą tai jau būsime atlikę už Jus. Ir nesvarbu kokio dydžio kapitalas tai būtų 2’500EUR ar 50’000EUR, visų parduodamų įmonių įstatiniai kapitalai yra suformuoti ir pilnai apmokėti. Taip pat ir dėl registracijos adreso nereikės sukti galvos, nes kiekviena paruodama įmonė turi juridinį registracijos adresą neribotam laikui, kurį esant pageidavimui galima pakeisti į Jūsų nurodytą.

UAB pardavimas Vilniuje

UAB „Auditas LT“ siūlo puikų sprendimą tiems, kurie nori kokybiškai ir greitai pradėti vykdyti norimą veiklą – įsigydami jau sukurtą, neturinčią jokių įsipareigojimų, įmonę. Jūs ne tik sutaupysite laiko, bet ir išvengsite UAB steigimo procedūrų, gausite buveinės adresą neterminuotam laikotarpiui bei tapsite UAB akcininku ir vadovu tą pačią dieną, kai bus pasirašoma akcijų perleidimo sutartis. Todėl nedelsdami galėsite pradėti veiklą.

UAB PARDAVIMAS MUMS

Jei turite UAB, kuri veiklos jau nebevykdo, ir ketinate ją uždaryti bei esate pasiryžę mokėti juristui už dokumentų parengimą įmonės likvidavimui, apsvarstykite galimybę sutaupyti – parduokite įmonę mums. Mes siūlome naudingas sąlygas ir sprendimus norintiems uždaryti, t.y. likviduoti, pertvarkyti ar parduoti įmonę. UAB pardavimas gali Jus išgelbėti nuo ilgo ir varginančio įmonės uždarymo proceso. Sutarus dėl UAB pirkimo-perleidimo, mes suruošime reikalingus dokumentus viso 100% akcijų paketo perėmimui, bei naujo direktoriaus paskyrimui ir nuo tos dienos, kai bus formaliai atliktas UAB pardavimas Jūs daugiau nebebūsite susijęs su tolimesne įmonės veikla ir nebenešite už jos būsimą veiklą jokios atsakomybės.

Ne bėda, jei buhalteriniai dokumentai yra netvarkingi ir ilgą laiko tarpą ataskaitos nebuvo teikiamos atsakingoms institucijoms: tokioms – kaip VMI, Sodra, Registrų centras. Mūsų buhalteriai nemokamai, kompetentingai ir greitai sutvarkys dokumentus ir pateiks ataskaitas reikiamoms institucijoms.

Įmonės kainą kiekvienu atveju aptariame atskirai. Mielai prašome su mumis susisiekti. UAB pardavimas geriausias sprendimas norint greitai ir patiriant mažiausiai įmanomas išlaidas, perleisti įmonę kitiems asmenims, nusiimant nuo saves visą atsakomybę. Mes informuosime Jus, kokiomis sąlygomis galėtume nupirkti ar perimti Jūsų bendrovės akcijas ir valdymą. Jei perleidus senąją įmonę bus reikalingas naujos UAB steigimas – mūsų specialistai visada pasirengę padėti naujos įmonės steigimo klausimais, reikalui esant pasiūlysime įsigyti ir kelerių metų senumo įmones.

UAB pirkimo sąlygos:

  • UAB neturi skolų ar kitų įsipareigojimų su Mokesčių inspekcija, Sodra, tiekėjais, pirkėjais, darbuotojais ir pan.;
  • UAB yra ne jaunesnė kaip vieneri metai;
  • Jei UAB buhalterija yra netvarkinga, tokiu atveju pasiūlysime įmonę mums tiesiog neatlygintinai perleisti .

Perkame įmones registruotas LR, PVM mokėtojas, su įvairiomis prekybos, statybos ar transporto licencijomis, taip pat domina įvairūs variantai ir veikiančių verslų pirkimui, veikiančių prekybos taškų, išplėtoti internetiniai projektai. Naujai įsteigtos įmonės, be veiklos istorijos nedomina, kadangi tokios naujos UAB paprastai neturi jokios vertės antrinėje rinkoje.